Yazar Burak YELKEN -

Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı sitelere girmenin yolları :

Türkiye’de sıklıkla uygulanan facebook, youtube, twitter gibi sosyal ağ ve bir çok video siteleri yavaşlatılmak ta veya sansürlenmektedir. Bu gibi bir durumla karşılaştığımızda ücretsiz Proxy siteleri veya ücretli Vpn programlarından yararlanarak bu engelleri aşabiliriz.
Ülkemizde bir çok lisanslı ürünü lisanssız kullandığımız göz önüne alınırsa tabi ki bizimde tercihimiz tamamen ücretsiz Proxy sitelerden yana oluyor. Hatta bu siteleri işte veya okulda yasaklı sitelere giriş için bile kullanabiliyoruz.

Bahsettigimiz tüm kısıtlamaları aşabilecegimiz ve en iyi ücretsiz Proxy sitesi yasaksiz.org bu site üzerinden yasaklı sitelere erişmeniz ve güvenle sörf yapmanız mümkün.

 

Bir önceki yazımız olan Kişisel Blog Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde blog aç, blog oluşturma ve blog sitesi kurma hakkında bilgiler verilmektedir.

Lütfen düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Sitenize girren bir ziyaretçi adsense reklamlarına 3-4 dakika sonra tıklarsa yani ziyaretçi adsense oldugu sayfada çok durursa, aynı tık için çok daha fazla ücret kazanıyorsunuz.

BİLGE ADAMDAN IPUCU

Leave a Comment