Yazar Burak YELKEN -

Facebook Sayfa Gönderilerini Toplu Olarak Silme

Facebook da açtığımız sayfanın içeriklerini komple silip kullanıcıları kaybetmeden yeni bir konsepte sayfa adını değiştirerek kullanma imkanımız var. Fakat burada yapmamız gereken ilk iş eski gönderileri temizlemek olacak ve tek tek silmek gerçekten işkence halini alabilir.

Bu işlemi daha kolay bir hale getirmemiz mümkün. Öncelikle içerikleri temizlemek istediğimiz sayfaya giriyoruz üst tarafta Yayınlama Araçları‘nı seçiyoruz Gönderiler altında Yayınlanmış Gönderiler karşımıza çıkıyor. Gönderiler yazısının yanındaki kutucuğa tıklıyoruz bir seferde paylaşılmış 25 gönderiyi seçmiş oluyoruz. İşlemler seçeneğinden Sil diyerek 25 gönderiyi temizlemiş oluyoruz. Bu işlemi tekrar ederek tüm gönderilerinizi daha hızlı şekilde silebilirsiniz.

Bu işlemler sadece bilgisayar üzerinden yapılabilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan İnstagram ve Facebook Arasında Bağlantı Ayarları başlıklı makalemizde Facebook, İnstagram ve Instagram hesabını Facebook’a nasıl bağlarım? hakkında bilgiler verilmektedir.

Lütfen düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Ziyaretçinizi adsense reklamlarınızın oldugu sayfanızda ne kadar çok tutarsanız o kadar çok kazanacağınızı biliyor muydunuz?

BİLGE ADAMDAN IPUCU

Leave a Comment